Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-02-10 15:00:43

tytuł [SZUKAM] [BALI +SINGAPUR] [CZERWIEC 2019]

aguska37

Hejka wszystkim,
Planuję wybrać się do Singapuru i potem przelot na Bali w połowie czerwca. Wyjazd 2.5 tygodniowy - Singapur max 4 dni, reszta pobytu - Bali. Wyjazd nastawiony na poznawanie nowej kultury i zwiedzanie. Na pewno nie bardzo nisko budżetowy, bo komfort to podstawa. Obecnie mieszkam w Londynie, więc wylot z tego miasta i możemy ewentualnie spotkać się na miejscu. Czy ktoś miałby ochotę dołączyć? Marudom, osobom nie lubiących długo-godzinnego chodzenia i nastawionych tylko na imprezowanie z góry dziękuję!

typ: szukam chętnych na wyprawę

aguska37

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

12-18
Kair - spotkanie z polskimi archeologami

Zaczynam nietypowo, od niesamowitego spotkania z polskimi archeologami w Kairze. Fantastyczni ludzie,. Niezapomniane chwile i sporo nowych wiadomości na temat tego, co sie będzie działo na wykopaliskach. Rusza ponownie skalny projekt.

12-15
W poszukiwaniu niedźwiedzi

Co można zobaczyć pokonując 4 tys. km w Kanadzie? Po pierwsze trzeba się zastanowić czy ma to być wschód czy też zachód kraju. Ja miałem okazję być na zachodzie. A tu góry i niedźwiedzie mające czyhać na każdym zakręcie szlaku. Trzeba się będzie pilnować.

12-12
Khatmandu - w krainie chaosu...
12-10
Loty do słonecznej Florydy!...
10-20
W magicznym domu na Sumatrze...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl