Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-02-10 15:00:43

tytuł [SZUKAM] [BALI +SINGAPUR] [CZERWIEC 2019]

aguska37

Hejka wszystkim,
Planuję wybrać się do Singapuru i potem przelot na Bali w połowie czerwca. Wyjazd 2.5 tygodniowy - Singapur max 4 dni, reszta pobytu - Bali. Wyjazd nastawiony na poznawanie nowej kultury i zwiedzanie. Na pewno nie bardzo nisko budżetowy, bo komfort to podstawa. Obecnie mieszkam w Londynie, więc wylot z tego miasta i możemy ewentualnie spotkać się na miejscu. Czy ktoś miałby ochotę dołączyć? Marudom, osobom nie lubiących długo-godzinnego chodzenia i nastawionych tylko na imprezowanie z góry dziękuję!

typ: szukam chętnych na wyprawę

aguska37

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl