Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-02-12 11:56:26

tytuł Japonia, Korea Południowa, Tajwan, Filipiny, Borneo, Papua

iriver

Część,
Na 15.06 planuję wylot do Japonii, gdzie zamierzam spędzić około miesiąca, może trochę dłużej. Chcę przejechać całą Japonię. Dalej kierunek Korea Południowa, gdzie chciałbym spędzić około dwóch tygodni. Później Tajwan, Filipiny, Borneo i na koniec Papua. Jeśli planujesz wyjazd w podobnym terminie (lipiec - wrzesień) w tych kierunkach daj znać. Może razem coś zaplanujemy. Jestem z Katowic, mam 42 lata.
Pozdrawiam

typ: szukam chętnych na wyprawę

iriver

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

12-18
Kair - spotkanie z polskimi archeologami

Zaczynam nietypowo, od niesamowitego spotkania z polskimi archeologami w Kairze. Fantastyczni ludzie,. Niezapomniane chwile i sporo nowych wiadomości na temat tego, co sie będzie działo na wykopaliskach. Rusza ponownie skalny projekt.

12-15
W poszukiwaniu niedźwiedzi

Co można zobaczyć pokonując 4 tys. km w Kanadzie? Po pierwsze trzeba się zastanowić czy ma to być wschód czy też zachód kraju. Ja miałem okazję być na zachodzie. A tu góry i niedźwiedzie mające czyhać na każdym zakręcie szlaku. Trzeba się będzie pilnować.

12-12
Khatmandu - w krainie chaosu...
12-10
Loty do słonecznej Florydy!...
10-20
W magicznym domu na Sumatrze...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl