Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-02-12 11:56:26

tytuł Japonia, Korea Południowa, Tajwan, Filipiny, Borneo, Papua

iriver

Część,
Na 15.06 planuję wylot do Japonii, gdzie zamierzam spędzić około miesiąca, może trochę dłużej. Chcę przejechać całą Japonię. Dalej kierunek Korea Południowa, gdzie chciałbym spędzić około dwóch tygodni. Później Tajwan, Filipiny, Borneo i na koniec Papua. Jeśli planujesz wyjazd w podobnym terminie (lipiec - wrzesień) w tych kierunkach daj znać. Może razem coś zaplanujemy. Jestem z Katowic, mam 42 lata.
Pozdrawiam

typ: szukam chętnych na wyprawę

iriver

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl