Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-04-11 05:44:57

tytuł Kamperem - UZBEKISTAN, KIRGISTAN, TADŻYKISTAN, KAZACHSTAN,, ROSJA

Artimerc

Witam
Wygląda na to, że zwolniło się miejsce na wyprawę camperem do Azji Centralnej.
Trasa jest długa ale urozmaicona, zapewniająca ogrom wrażeń (UZBEKISTAN, KIRGIZJA, TADŻYKISTAN, KAZACHSTAN, ROSJA, ŁOTWA, LITWA).
Nie jest to mój pierwszy wyjazd w tamte strony ale zachwycony tamtejszymi klimatami i przygotowany praktycznie, postanowiłem tam wrócić z jeszcze większym rozmachem.
Zamierzam wybrać się swoim przyzwoicie przygotowanym kamperem, którym zjeździłem już Europę, Azję Środkową do Mongolii oraz część Afryki Północnej. Jestem świadom trudności ale samochód jest przetestowany, pewny i przyzwoicie przygotowany ( dom na kółkach - spanie,kuchenka gazowa, lodówka, toaleta, prysznic, umywalka, osprzęt turystyczny....).
Mam też solidne podróżnicze doświadczenia i są w składzie wytrawni podróżnicy.
Szczegółowy plan wyjazdu, wizy, ubezpieczenia oraz inne sprawy organizacyjne po kontakcie e'mail globetrotter66@o2.pl lub telefonicznym +48 504 615 622.
Z poważaniem.
Artur

typ: szukam chętnych na wyprawę

Artimerc

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl