Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-04-12 13:58:27

tytuł Wolny lipiec 2019

Agnika

Hej, mam wolny cały lipiec i pierwszy tydzień sierpnia. Jeśli ktoś dysponuje wolnym czasem w tym terminie i chciałby połączyć siły we wspólnej podróży do miejsca, gdzie najlepiej mieć auto z napędem na 4 koła, to chętnie dołączę. Interesuje mnie Azja Środkowa, Rosja, Afryka. Poproszę o informację na priv jeśli ktoś byłby zainteresowany.
Mam 43 lata i często podróżuję sama. Siermiężne warunki podróży mam we krwi. Raczej nie szukam wyprawy typu 10 krajów w 4 tygodnie....
Agnieszka

typ: dołączę do wyprawy

Agnika

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl