Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-05-14 06:27:48

tytuł Indie, Nepal wycieczki indywidualne oraz grupowe

ariadna1982

Zapraszamy do zapisów na wycieczkę Indie Nepal zorganizowaną przez butikowe biuro podróży www.paylesstoursindia.pl w miesiącu listopadzie 2019 w kameralnej grupie do max. 10 osób pilotowana przez doświadczonego pilota mieszkającego na stałe w Indiach.Wycieczka w super cenie oraz według bardzo ciekawej trasy poprzez Indie, aż do Nepalu, podczas, której między innymi zobaczymy symbol miłości Taj Mahal, popłyniemy po świętej rzece Ganges w najstarszym mieści na świcie Varanasi, zobaczymy świątynie różnych wyznań oraz zobaczymy miasto pełne zapierających dech w piersiach zabytków na światowej liście UNESCO Katmandu. Szczegóły trasy oraz cena w linku:http://www.paylesstoursindia.pl/india-tour-plans/nepalindia Wyprawa pełna różnych atrakcji oraz wrażeń.

Zostały max. 4 miejsca w grupie. Prosimy o kontakt na maila info@paylesstoursindia.com lub pod numerem 61 6255409. Zapraszamy do kontaktu.

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl