Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-05-14 10:44:57

tytuł Spływ kajakowy Krutynia Wypożyczalnia Nemo

Kajaki Nemo

Wypożyczalnia kajaków NEMO w miejscowości UKTA została stworzona dla pasjonatów i hobbystów, którzy uwielbiają aktywnie spędzać wolny czas wraz ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Podróże i poznawanie świata rozwijają w człowieku poczucie wartości świata i estetykę.
Zapewniamy:
• transport z UKTY do każdego dowolnie wybranego miejsca spływu kajakowego Krutynią
• kierunek płynięcia z prądem rzeki, co jest szczególnym ułatwieniem dla osób, które pierwszy raz mają styczność ze spływem kajakowym na rzece Krutynia
• parking bez dodatkowych opłat, u Nas płacisz tylko za wypożyczenie sprzętu
• Niezapomniane wycieczki spływami kajakowymi po rzece Krutyni, nie rozliczamy się za godziny, tylko za przepłyniętą trasę

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl