Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-05-14 21:03:05

tytuł Ukraina-Mołdawia-Rumunia 2 połowa czerwca początek lipca

Rraallffii

Cześć ! Szukam chytnych osób na tygodniowa wyprawę na motocyklach w 2 połowie czerwca , ja mam zamiar jechać na dl650 , wypad raczej niskobudżetowy namiot , spanie nad rzeka bądź nad jeziorem . Co do zwiedzania oprócz tego co zobaczy się z siodła to do dogadania wstępny zarys mam taki by zachaczyc o czarnobyl Kijów Odessa nad morze czarne w Mołdawi jedna z 2 największych winnic w Rumunii odetchnąć w górach 😉 może jakiś mały treking...;) coś o mnie . Mam na imię Rafał 33lata byłem już w Rumunii na Ukrainie Rosji i wielu innych europejskich krajach 🙂

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl