Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-05-15 16:40:21

tytuł Karpaty południowe górsko-krajoznawczo Rumunia

noroc

Planuję w pierwszej połowie lipca odwiedzić Karpaty. Obiazdówka + wyjście w góry Karpat Południowych. Nie mam jeszcze sprecyzowanego konkretnie pasma. (część już przechodziłem) Podróżuję bus vanem z niezależnym noclegiem. Rumunia jest dość przyjazna na biwakowanie w terenie i pewnie będzie nocleg na ponad 2000m. Chcę zobaczyć przełom Dunaju i przejechać transalpinę.( transfagaraską już znam) Sam planuje wyjazd 7-10 dni. Póki co u siebie mam 2 wolne miejsca. A może ktoś chce dołączyć swoim samochodem;)

typ: szukam chętnych na wyprawę

noroc

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl