Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-05-15 20:03:48

tytuł Wschodnie wybrzeże USA

maica

W lipcu chciałabym wyruszyć do Stanów (pobyt około miesiąca). W tym celu poszukuję koleżanki, która również pomogłaby mi w planowaniu i w formalnościach. Mam 29 lat, ale jestem młoda duchem, dlatego myślę, że wiek nie byłby przeszkodą w dogadaniu się. Interesuje mnie wschodnie wybrzeże i okolice (Boston, New York, Philadelphia, Waszyngton, Orlando, Miami ?). Jeśli chodzi noclegi skłonna jestem \"pobawić się\" w couchsurfing lub airbnb.

typ: szukam chętnych na wyprawę

maica

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl