Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-06-09 21:52:29

tytuł Hiszpania ( Barcelona, Madryt)- Lipiec

globSER

Czesc,
Chcialbym zwiedzic jedno z Hiszpanskich miast: Barcelona lub Madryt i do zrealizowania tego planu szukam kompanów podrózy. Wyprawa typowo low costowa, spanie w Hostelu.
Planuje pozwiedzać miasto ale tez bez spiny… bardziej to ma być wyjazd relaksacyjny😊 niż bieganie po punktach od A do B by wszystko zobaczyć bo tak było w planie…..
Zakładam wylot z Wrocławia Warszawy Katowic lub Krakowa- wylot Sroda powrot Niedziela...
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

typ: szukam chętnych na wyprawę

globSER

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl