Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-06-09 21:54:43

tytuł 18.08 do końca sierpnia Beskid żywiecki lub Pieniny

Sówka Ewka

Witam jak w tytule po 18 sierpnia mam kilka dni bez planów za to w górach:) Szukam koleżanki na spokojne wędrówki po Beskidzie Żywieckim (Żywiec, Korbielów, babiogórski PN) ale jeśli będzie ktoś bardziej chętny na inny region to i Pieniny wchodzą w rachubę:) Mam kondycję ale nie planuję robić po 50 km w pionie i w poziomie, także wypad raczej spokojny (będę już po jednej górskiej wycieczce:P). Pozdrawiam i czekam na info:)

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl