Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-06-11 13:22:25

tytuł Szukam chętnych na spontaniczną wyprawę po Italii w czerwcu ( rejon Neapolu, Amalfi i potem w dół do

Yvonne.pl

Szukam chętnych na spontaniczną wyprawę po Italii w czerwcu ( chciałabym zacząć od rejonu Neapolu, koniecznie wybrzeże Amalfi ( byłam rok temu w Pompejach i Positano, dlatego wracam :) ) i potem w dół wzdłuż linii morza do Sycylii lub po Amalfi pojechać od razu do Kalabrii Kalabrii i tam pojeździć. Rok temu objechałam sama pół Italii autem ,a w tym roku chętnie bym to powtórzyła, ale w sympatycznym towarzystwie. Planuję kupić bilet w ciągu najbliższych dni do Neapolu albo Bari ( rezerwacja noclegów przez airb jak zawsze zresztą ) , potem najfajniej byłoby wynająć wspólnie auto i po prostu pojeździć , pozwiedzać i nacieszyć się urokliwymi miejscami. Wylot z Warszawy,ale można też spotkać się w Italii. Wszystko do ustalenia :).

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl