Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-06-16 21:37:06

tytuł Towarzyszka bądź Towarzysz na tygodniowy wyjazd ostatni tydzień lipca bądź wrzesień

Martula80

Cześć :-)
Szukam Towarzyszki bądź Towarzysza na tygodniowy wyjazd w terminie ostatni tydzień lipca bądź wrzesień (dowolnie), (termin do ustalenia). Miejsce również do uzgodnienia:), preferuje kierunki zagraniczne (Włochy, Grecja, Turcja, Hiszpania, Chorwacja) ale niekoniecznie tylko te:), gzieś, gdzie będzie ciepło, morze, słońce, gdzie można połączyć zwiedzanie i wypoczynek - plaża, morze, lokalna kuchnia i wino :). Z biurem podróży typu oferta last bądź na własną rękę. Chcę odpocząć i naładować akumulatory, a nie mam za bardzo z kim..

Szukam osoby w podobnym wieku (+ - 40), ja mam 39 lat, duże poczucie humoru i jestem kobietą wesołą, otwartą, komunikatywną i na poziomie :).
Może uda się połączyć siły i wyjechać razem :). Jeśli myślisz o krótkich wakacjach w podobnych terminach, a nie masz towarzystawa pisz:-)
pozdrawiam,
MartaPowróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijowie

Funikular (kolejka linowa) jest jednym z głównych symboli Kijowa. Gdzie się znajduje, ile kosztuje, co jeszcze tam ciekawego?

07-06
Urlop na Ukrainie. Tak, nie ? - reaktywacja

Opis, relacja z podróży z miejscowości Użhorod, Mukaczewo, Berehowe, Schodnica.Informacje, porady przydatne w podróży.

07-05
Muzeum Złota Brama w Kijowie...
07-01
Pierwsze buty wspinaczkowe - jak ...
03-10
Bezpieczeństwo w Maroko...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl