Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-06-17 23:58:21

tytuł Podróż dookoła Azji

rafcio16111992

Cześć
Jestem Rafał Wojda, 26 lat. Prowadzę Vlog Z TOURETTEM PRZEZ ŚWIAT
Na początku listopada wyruszam drogą lądową do Azji południowo-wschodniej. Podróż ta jest pierwszym etapem mojej podróży dookoła świata. Jestem podróżnikiem-backpackerem a więc wyprawa będzie realizowana z niskim budżetem ( $400 miesiąc). Dużą część podróży zamierzam pokonać autostopem, część lokalnym najtańszym transportem, w Tajlandii i Wietnamie chcę wynająć skuter a w Japonii kupić rower. Wszędzie gdzie to będzie możliwe i bezpieczne będę nocował w namiocie. Podczas podróży staram się omijać większe miasta jeśli nie muszę tam jechać a w zamian wolę schodzić z utartych szlaków docierając tam gdzie nie dociera nikt lub tylko nieliczni. Chcę poznawać inne kultury i ludzi, oglądać prawdziwy świat który pozostał a nie ten komercyjny i plastikowy.
Moja mapa miejsc must see jest konkretnie zapełniona i znalazły się tam zabytki, piękne krajobrazy oraz miejsca gdzie mam zamiar odbyć trekkingi. Pieniądze oszczędzone na noclegach i transporcie przeznaczę na pozwolenia wstępu do różnych interesujących mnie miejsc i regionów, jak np Królestwo LO w Nepalu.
Podczas podróży będą kręcone odcinki do vloga.
Szukam osoby towarzyszącej mi podczas tej podróży w całości lub w części.
Od osoby chętnej wymagam, przynajmniej podstawowego doświadczenia w podróży (min 1 mies spędzony w podróży), Poczucia humoru, dobrego znoszenia trudów podróży, chęci poznawania świata i ludzi oraz ogólnego pozytywnego nastawienia do życia. Wiek najlepiej zbliżony do mojego (20-33 lata) ale to nie wymóg stuprocentowy.
Dla mnie ta podróż to najważniejsza rzecz w życiu, na którą czekam wiele lat. Nie jednorazowa przygoda ale styl w jakim postanowiłem żyć. Wyjeżdzam ok 10 listopada z Polski.
Zapraszam do kontaktu
jeśli chcesz zobaczyć mojego vloga zanim napiszesz to zapraszam
https://www.youtube.com/channel/UCkCOEYn7Kg-yZAste0sTzSg?view_as=subscriber

pozdrawiam serdecznie
Rafał Wojda

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijowie

Funikular (kolejka linowa) jest jednym z głównych symboli Kijowa. Gdzie się znajduje, ile kosztuje, co jeszcze tam ciekawego?

07-06
Urlop na Ukrainie. Tak, nie ? - reaktywacja

Opis, relacja z podróży z miejscowości Użhorod, Mukaczewo, Berehowe, Schodnica.Informacje, porady przydatne w podróży.

07-05
Muzeum Złota Brama w Kijowie...
07-01
Pierwsze buty wspinaczkowe - jak ...
03-10
Bezpieczeństwo w Maroko...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl