Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-07-11 11:49:33

tytuł Wakacje w lipcu- szukam towarzyszki podróży.

Eskimos

Szukam bratniej duszy na wspólny wyjazd - najlepiej kogoś z poczuciem humoru. Jestem singlem z Wrocławia, po 40tce, niepalącym.
Wolę kobiece towarzystwo od męskiego, nie chcę, żeby mnie ktoś źle zrozumiał, bo chodzi mi o kumpelskie relacje na wyjezdzie- kobiety są ciekawsze świata i zabawniejsze, a faceci na ogół zaczynają podróż od sześciopaku piwa. Lubię zwiedzać nietypowe miejsca, np opuszczone twiedze w Alpach albo nieczynny japoński odpowiednik Disneylandu park Guliwera, oczywiście nieczynny. Mam kilka pomysłów na wyjazd: Samochodem- do Estonii i Finlandii , z wyspa moon- prawie niezamieszkałej , wielkości Wolina, powrót przez Szwecję. Ewentualnie w Alpy francuskie lub włoskie. Do samochodu można zabrać wszystko, co jest potrzebne , nawet łazienkę i sypialnię ( mam dużą osobówkę i busa, do którego można zmieścić słonia). Samolotem-wyjazd z plecakiem, przy niedoborze aktywności fizycznej dobrze zrobi każdemu- ile można biegać bez celu albo łazić z kijkami do nart chociaż nie ma śniegu... Do Kazachstanu i innych wygwizdowów uzbeckich z dziwnymi żółtobrązowymi ludzikami, na północ Hiszpanii , gdzie w dzień jest 25-27 stopni a w nocy 17, przynajmniej według Googla, żeby się szwendać po fortach nadmorskich z podziemiami, Albo na Orkady i Szetlandy, żeby ...no tak sam nie wiem co tam można robić, ale tam jeszcze nie byłem.Polowanie na owce czy kaszalota pewnie odpada, ale coś wymyślę. Oczywiście jestem otwarty na sugestie. Mogę wyjechać już w niedzielę plus minus jeden dzień. Koszty: przejazd plus 1000-2000 na 2-3 tygodnie, jak ktoś będzie jadł kawior z poziomkami to raczej ta górna granica, a jak bagietkę z colą to dolna. Więcej po rozmowie telefonicznej ( pilne!). Kontakt- e-mail: piterglass@wp.pl lub tutaj

typ: szukam chętnych na wyprawę

Eskimos

Powróć do ogłoszeń
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl