Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-07-14 21:15:11

tytuł Kamperem - MONGOLIA, UZBEKISTAN, KIRGISTAN, KAZACHSTAN,, ROSJA

Artimerc

Witam.
Po kolejnej podróży kamperem po Azji Centralnej, zachwycony tamtejszymi klimatami i przygotowany praktycznie, postanowiłem tam wrócić z jeszcze większym rozmachem. Zasadniczym celem jest dla mnie Mongolia a po drodze będzie Litwa , Łotwa, Estonia, Rosja (St. Petersburg, Moskwa, Kazan, Czelabińsk, Omsk, Nowosybirsk, Irkuck ) Mongolia, Kazachstan, Kirgizja, Uzbekistan,.
Objeździłem już te rejony, znam realne problemy w konkretnych miejscach. Zamierzam wybrać się swoim przyzwoicie przygotowanym kamperem, którym zjeździłem już Europę, Azję Środkową do Mongolii oraz część Afryki Północnej. Jestem świadom trudności ale samochód jest przetestowany, pewny i przyzwoicie przygotowany ( dom na kółkach - spanie,kuchenka gazowa, lodówka, toaleta, prysznic, umywalka, osprzęt turystyczny....).
Mam też solidne podróżnicze doświadczenia i są w składzie wytrawni podróżnicy.
Szczegółowy plan wyjazdu, wizy, ubezpieczenia oraz inne sprawy organizacyjne po kontakcie e'mail globetrotter66@o2.pl tel. +48 504 615 622
Z poważaniem.
Artur

typ: szukam chętnych na wyprawę

Artimerc

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijowie

Funikular (kolejka linowa) jest jednym z głównych symboli Kijowa. Gdzie się znajduje, ile kosztuje, co jeszcze tam ciekawego?

07-06
Urlop na Ukrainie. Tak, nie ? - reaktywacja

Opis, relacja z podróży z miejscowości Użhorod, Mukaczewo, Berehowe, Schodnica.Informacje, porady przydatne w podróży.

07-05
Muzeum Złota Brama w Kijowie...
07-01
Pierwsze buty wspinaczkowe - jak ...
03-10
Bezpieczeństwo w Maroko...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl