Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-10-08 17:35:15

tytuł Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan - Motocyklem 2020,

zamoj

Cześć wszystkim,
Na przełomie maja i czerwca 2020r. wybieram się na moją wyprawę życia, do której zbieram się już od kilku lat, i gdyby nie moja 40-stka, która przypada właśnie w 2020r, pewnie bym jeszcze trochę się do niej zbierał. W pewnym momencie stwierdziłem, albo teraz albo nigdy. Trasa jak w temacie, a mianowicie: Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i potem powrót. Chciałbym jeszcze wstąpić do Iranu, ale nie wiem czy czasu starczy, ponieważ ze wszystkim muszę się uwinąć w pięć tygodni, a chciałbym też troszkę pozwiedzać, nie tylko sama \"jazda dla jazdy\". Nocowanie w namiotach i kwaterach. Początkowo planowałem, że pojadę w pojedynkę, ale po namowach kilku osób stwierdziłem, że jednak dobrze by było pojechać w dwa, trzy motory, zawsze to raźniej, bezpieczniej, no i w razie jakichś problemów jest ktoś do pomocy.
W związku z powyższym, jeśli ktoś z czytających tego wątku ma motor, czas i chęć zabrania się ze mną, to piszcie. Wiek i płeć nieważne, jedynym warunkiem jest pozytywne nastawienie. Świat czeka aby go odkryć!

typ: szukam chętnych na wyprawę

zamoj

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-25
Samochodem po Argentynie cz. II

Relacja z objazdu Argentyny wzdłuż Andów (Ruta 40), wszerz pampy (droga 25) i wzdłuż Atlantyku. Łącznie 5 430 kilometrów. Ponadto zwiedzanie Cordoby i Buenos Aires.

10-15
Nepal – nie tylko himalajskie szczyty

Nepal odwiedziłam w ramach dwumiesięcznej wyprawy po subkontynencie indyjskim. Nie zdobyłam żadnego ośmiotysięcznika – nie z takim bowiem zamiarem tam jechałam – chociaż nie miałam nic przeciwko temu aby na himalajskie szczyty popatrzyć. Jadąc do Nepalu, bardziej jednak aniżeli na wędrowanie po górach nastawiam się na poznanie architektury i sztuki Newarów.

10-12
Tajwan... z zapachem imbiru w tle...
01-10
Samochodem po Argentynie cz. I > ...
07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijo...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl