Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-10-10 11:24:51

tytuł Kamperem w poszukiwaniu słońca zimą

AmA Wyprawy

📍[SZUKAM TOWARZYSZKI KOMPANKI W PODRÓŻY - MAROKO , HISZPANIA I PORTUGALIA - KAMPEREM]📍

Cześć🙂

Z końcem października na cały sezon zimowy 2019/2020 ruszam kamperem do MAROKO, HISZPANIA, PORTUGALIA - może chcesz do mnie dołączyć?

Mam na imię Sławek lub „AmA” jak wolisz. W sierpniu 2015 zostawiłem komfort życia i zamieniłem je na podróżowanie. Od kwietnia 2018 mieszkam w kamperze, którym obecnie podróżuje po Hiszpanii i Portugalii. Robię także czasami wyprawy busem gdzie w 9 osób włóczymy się w poszukiwaniu pięknych miejsc w Europie. Jestem mega pozytywnie zakręconym facetem dla którego nie ma problemu nie do rozwiazania.

Nie da się zauważyć że obecnie podróżuje sam ( choć co chwila spotykam różne ekipy po drodze). Chętnie więc poznam dziewczynę/kobietę z pozytywnymi emocjami, potrafiącą cieszyć się każdym dniem, dla której zasypiając i budząc się......- szum fal będzie ukojeniem, muzyką dla duszy, bo w takich miejscach przy morzu zatrzymuje się najczęściej kamperem.

W kamperze mam jak w domku ( tylko powierzchnia mniejsza ok 14m2 ), ale za to w każdej chwili mogę mieszkać tam gdzie chce, lub zostać na ile chce tam gdzie mi się podoba.

Obecnie jestem w podróży w 2 busy po Bałkanach - więcej info na moim profilu i blogu🙂

Poruszam się wzdłuż lini brzegowej od plaży do plaży.

💚Jeśli jesteś osobą niekonfliktową , pragniesz podróżować bez pośpiechu ciesząc się każdym dniem. Zasypiać i budzić się słysząc szum fal. Lubisz 📍AKTYWNIE📍spędzać czas, jeździć rowerem ( 20-50 km dziennie ), biegać, dużo chodzić, zwiedzać, rozmawiać, śmiać się..... Miło byłoby poznać kogoś dojrzałego emocjonalnie, spokojnego, zrównoważonego, dla kogo ważny jest spokój wewnętrzny i wzajemne pozytywne relacje o które trzeba dbac każdego dnia. Wiec jeśli masz pogodne usposobienie, wrażliwość, delikatność....., pragniesz przeżyć przygodę i podróż życia - będzie mi b miło Cię poznać. Napisz do mnie, przedstaw się, napisz proszę troszkę o sobie tak bym wiedział z kim mam przyjemność korespondować..💚

KONTAKT:
SŁAWOMIR MATUSIEWICZ
tel: 00 48 600 619 619
e-mail: amawyprawy@gmail.com
fb: https://www.facebook.com/AmaWyprawy/

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijowie

Funikular (kolejka linowa) jest jednym z głównych symboli Kijowa. Gdzie się znajduje, ile kosztuje, co jeszcze tam ciekawego?

07-06
Urlop na Ukrainie. Tak, nie ? - reaktywacja

Opis, relacja z podróży z miejscowości Użhorod, Mukaczewo, Berehowe, Schodnica.Informacje, porady przydatne w podróży.

07-05
Muzeum Złota Brama w Kijowie...
07-01
Pierwsze buty wspinaczkowe - jak ...
03-10
Bezpieczeństwo w Maroko...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl