Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-01-13 07:27:07

tytuł Egipt chill + zwiedzanie + rafa koralowa

woad13

Cześć!
Jako, że nie mam z kim lecieć do Egiptu w terminie 18-25 kwietnia szukam towarzysza/towarzyszki.
Zamarzyły mi się przepiękne rafy koralowe, znalazłem hotel, przy którym jest przepiękna płytka rafa, dzięki czemu wszystko można podziwiać snurkując i to jest mój główny cel. Hotel znajduje się przy samym morzu i przynależy do niego długie molo z którego już wchodzi się do rafy. Dodatkowo zastanawiam się nad wyprawą nad Nil i do piramid :)

Hotel z tą rafą był dostępny w biurze TUI i taka ofertę kupiłem w opcji all-in dla 2 osób. Los zakpił lekko i nie mam z kim jechać - dlatego tutaj jestem.
Całkowity koszt z wylotem z Warszawy to niespełna 1600zł (transporty, 7 noclegów, pełne wyżywienie, ubezpieczenie) do tego wedle życzenie ewentualne dodatkowe wydatki np nad Nil - chyba do Luxoru oraz Kair - co do kosztów jeszcze się nie dowiadywałem. Aha, no i jeszcze obowiązkowa wiza - koszt ok 100zł.

Nie jest to ogłoszenie proponujące sponsoring ani doznania seksualne.
Jeśli to ważne, nazywam się Adrian, mieszkam w Warszawie i mam 30 lat

typ: szukam chętnych na wyprawę

woad13

Powróć do ogłoszeń
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl