Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-01-26 17:11:34

tytuł BASEN MORZA ŚRÓDZIEMNEGO - IMPREZA TYPU

dolcevit

Mam 49 lat. Jestem z Górnego Śląska. Szukam komunikatywnej i stabilnej emocjonalnie towarzyszki tegorocznych wypadów w basen Morza Śródziemnego, ewentualnie Czerwonego. Szczegóły, w tym terminy do wypracowania w bezpośredniej rozmowie. Co do terminów, to mam pewne ograniczenia związane z pracą, więc wchodzą w grę wyjazdy w widełkach 1 kwietnia do 15 maja albo 1 sierpnia do połowy września. Nie jestem raczej podróżnikiem lecz wczasowiczem ale sam \"plażing\" (nawet w dobrym towarzystwie) może być nudny, więc lubię go urozmaicać wycieczkami fakultatywnymi, zwiedzaniem okolicy itp. Z góry uprzedzam, że - jeśli będę zainteresowany, to poproszę o Twój nr telefonu. Osoby, które nie mają zwyczaju nikomu go udostępniać powinny więc brać to pod uwagę.

typ: szukam chętnych na wyprawę

dolcevit

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-25
Samochodem po Argentynie cz. II

Relacja z objazdu Argentyny wzdłuż Andów (Ruta 40), wszerz pampy (droga 25) i wzdłuż Atlantyku. Łącznie 5 430 kilometrów. Ponadto zwiedzanie Cordoby i Buenos Aires.

10-15
Nepal – nie tylko himalajskie szczyty

Nepal odwiedziłam w ramach dwumiesięcznej wyprawy po subkontynencie indyjskim. Nie zdobyłam żadnego ośmiotysięcznika – nie z takim bowiem zamiarem tam jechałam – chociaż nie miałam nic przeciwko temu aby na himalajskie szczyty popatrzyć. Jadąc do Nepalu, bardziej jednak aniżeli na wędrowanie po górach nastawiam się na poznanie architektury i sztuki Newarów.

10-12
Tajwan... z zapachem imbiru w tle...
01-10
Samochodem po Argentynie cz. I > ...
07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijo...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl