Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-02-10 15:49:25

tytuł Majówka w Chorwacji na żaglach

tomi

Witam. Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niekomercyjnym rejsie w Chorwacji w terminie 25.04-2.05 (wyjazd 24.04, powrót 3.05), który organizuje kolega po raz trzeci rok z rzędu. Miałem przyjemność dwa lata temu prowadzić jedną z łódek jako sternik i z przyjemnością pojechałbym do Chorwacji znowu. Za zgodą kolegi publikuję szczegóły rejsu. Chętnie też odpowiem na ewentualne pytania lub po prostu podam kontakt do organizatora.

\"W 2020 roku planujemy rejs na 4-5 jachtów po wyspach, zatokach i portach Północnej Dalmacji i wysp Kvarneru. – start i meta w Biogradzie, kurs na północ - Veli Rat (wyspa Dugi Otok), Malij Losinj (wyspa Losinj), Rab (wyspa Rab), wyspa Olib/Silba, Zadar. W tej części nas jeszcze nie było, a autokar będzie jechał krócej o ok 2 godziny do celu ;)
Chcemy zamknąć się w niewielkiej kwocie, max 1700-1800 PLN + 100 EUR - wyjazd ma charakter niekomercyjny. Całkowity koszt udziału jednej osoby zależy od wybranego jachtu, a zorganizowaliśmy naprawdę porządne, sprawdzone i komfortowe łódki:
A) jachty 10-osobowe, 14-14,5 m długości, np. Oceanis 45, Sun Odyssey 469, Hanse 458
B) jachty 12-osobowe, 15 m długości, Oceanis 48, Hanse 505
Koszt udziału wyniesie ok 1750 PLN + 100 EUR składki jachtowej.
Koszt w PLN zawiera:
- opiekę sympatycznego i doświadczonego skippera - mamy naprawdę rewelacyjną ekipę sterników!
- miejsce na jachcie w kabinie 2-osobowej lub w mesie
- przejazd komfortowym autokarem w 2 strony z Kielc i Krakowa
- imienną koszulkę rejsową
- nadwyżkę w zaokrągleniu, której nie będziemy rozliczać co do grosza, ale kupimy za to coś „na ząb” w ramach szeroko pojętej integracji w załogach :D
Kasa jachtowa w EUR zawiera:
- taksę klimatyczną
- całodzienne wyżywienie na jachcie (produkty, z których przygotowujemy posiłki)
- opłaty portowe
- paliwo do jachtu
- wyżywienie skippera
Mamy też propozycję dla osób, którym niekoniecznie zależy na zamykanej kabinie 2-osobowej – miejsce w mesie za 100 zł mniej. Dla dojeżdżających na własną rękę - zwrot kosztów za autokar.
Zatem... czekamy na zgłoszenia i zapraszajcie znajomych!\"

typ: szukam chętnych na wyprawę

tomi

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-25
Samochodem po Argentynie cz. II

Relacja z objazdu Argentyny wzdłuż Andów (Ruta 40), wszerz pampy (droga 25) i wzdłuż Atlantyku. Łącznie 5 430 kilometrów. Ponadto zwiedzanie Cordoby i Buenos Aires.

10-15
Nepal – nie tylko himalajskie szczyty

Nepal odwiedziłam w ramach dwumiesięcznej wyprawy po subkontynencie indyjskim. Nie zdobyłam żadnego ośmiotysięcznika – nie z takim bowiem zamiarem tam jechałam – chociaż nie miałam nic przeciwko temu aby na himalajskie szczyty popatrzyć. Jadąc do Nepalu, bardziej jednak aniżeli na wędrowanie po górach nastawiam się na poznanie architektury i sztuki Newarów.

10-12
Tajwan... z zapachem imbiru w tle...
01-10
Samochodem po Argentynie cz. I > ...
07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijo...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl