Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-02-10 22:00:42

tytuł Daleka Azja lub Azja Centralna lub Bliski Wschód od 22/02

renata25

Hej,

Szukam pozytywnej osoby na maksymalnie 2 tygodnie (lub część wyjazdu), jeden z wybranych krajów: Nepal, Japonia, Malezja. Rozważam także Tadżykistan, Liban, Oman lub Turcję.
Zazwyczaj nie trzymam się planu i zostaję w miejscach, które podobają mi się najbardziej. Mogę wziąć na siebie organizację. Budżet średni, zależnie od sytuacji.
Trekking, lokalny klimat, odpoczynek jako dodatek

typ: szukam chętnych na wyprawę

renata25

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-25
Samochodem po Argentynie cz. II

Relacja z objazdu Argentyny wzdłuż Andów (Ruta 40), wszerz pampy (droga 25) i wzdłuż Atlantyku. Łącznie 5 430 kilometrów. Ponadto zwiedzanie Cordoby i Buenos Aires.

10-15
Nepal – nie tylko himalajskie szczyty

Nepal odwiedziłam w ramach dwumiesięcznej wyprawy po subkontynencie indyjskim. Nie zdobyłam żadnego ośmiotysięcznika – nie z takim bowiem zamiarem tam jechałam – chociaż nie miałam nic przeciwko temu aby na himalajskie szczyty popatrzyć. Jadąc do Nepalu, bardziej jednak aniżeli na wędrowanie po górach nastawiam się na poznanie architektury i sztuki Newarów.

10-12
Tajwan... z zapachem imbiru w tle...
01-10
Samochodem po Argentynie cz. I > ...
07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijo...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl