Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-03-06 18:19:20

tytuł AZJA ŚRODKOWA

Bo1

Szukam 1-2 osób (tym razem preferowani są faceci - sorry dziewczyny...;),na budżetową wyprawę do Azji Środkowej (cel to Dach Świata...) - dwoma samochodami 4x4. Termin koniec czerwca + cały lipiec (ok. 5 tygodni). Potrzebne: aktywne prawo jazdy, urlop i niekonfliktowy charakter (mile widziane poczucie humoru) ;D.
Ponawiam, bo jedziemy na dwa samochody...i kompletujemy skład do drugiego... Reszta się nie zmieniła :)
Kontakt przez Globtrotera, e-mail: koma99@op.pl lub tel, bo nie bardzo mam czas na prowadzenie ożywionej korespondencji 501050737

typ: szukam chętnych na wyprawę

Bo1

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-25
Samochodem po Argentynie cz. II

Relacja z objazdu Argentyny wzdłuż Andów (Ruta 40), wszerz pampy (droga 25) i wzdłuż Atlantyku. Łącznie 5 430 kilometrów. Ponadto zwiedzanie Cordoby i Buenos Aires.

10-15
Nepal – nie tylko himalajskie szczyty

Nepal odwiedziłam w ramach dwumiesięcznej wyprawy po subkontynencie indyjskim. Nie zdobyłam żadnego ośmiotysięcznika – nie z takim bowiem zamiarem tam jechałam – chociaż nie miałam nic przeciwko temu aby na himalajskie szczyty popatrzyć. Jadąc do Nepalu, bardziej jednak aniżeli na wędrowanie po górach nastawiam się na poznanie architektury i sztuki Newarów.

10-12
Tajwan... z zapachem imbiru w tle...
01-10
Samochodem po Argentynie cz. I > ...
07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijo...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl