Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-03-10 11:03:40

tytuł Pik Lenina - Pik Razdelnaya

paweł.p

Szukamy osób zdecydowanych na wyprawę na Pik Lenina 7134 m - oczywiście indywidualnie bez agencji. Przełom lipca i sierpnia 2020. Jest nas "już" 3 osoby z doświadczeniem w górach wysokich - dwóch chłopaków i koleżanka. Do optymalnego zespołu brakuje jeszcze tyle samo. Oferta także dla początkujących zapaleńców. Jeżeli Pik Lenina, na początek, to zbyt duże wyzwanie, można spróbować się na Piku Razdelnaya 6148 m - tuż nad obozem III. Wyżej i tak każdy samotnie musi zmagać się z wysokością. Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie przygody z górami najwyższymi niż Pik Lenina. Bilety kupujemy w maju 2020. Dla odrobinę mniej doświadczonych służę pomocą w wyborze niezbędnego sprzętu. Wyprawa "lowcostowa"
Pozdrawiam Paweł

typ: szukam chętnych na wyprawę

paweł.p

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-25
Samochodem po Argentynie cz. II

Relacja z objazdu Argentyny wzdłuż Andów (Ruta 40), wszerz pampy (droga 25) i wzdłuż Atlantyku. Łącznie 5 430 kilometrów. Ponadto zwiedzanie Cordoby i Buenos Aires.

10-15
Nepal – nie tylko himalajskie szczyty

Nepal odwiedziłam w ramach dwumiesięcznej wyprawy po subkontynencie indyjskim. Nie zdobyłam żadnego ośmiotysięcznika – nie z takim bowiem zamiarem tam jechałam – chociaż nie miałam nic przeciwko temu aby na himalajskie szczyty popatrzyć. Jadąc do Nepalu, bardziej jednak aniżeli na wędrowanie po górach nastawiam się na poznanie architektury i sztuki Newarów.

10-12
Tajwan... z zapachem imbiru w tle...
01-10
Samochodem po Argentynie cz. I > ...
07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijo...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl