Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-03-18 09:09:34

tytuł Góry - całoroczna aktywność ma szlaku

schradl

Szukam pasjonatów górskich wędrówek gotowych na szereg niedogodności, byle tylko osiągnąć wyznaczony cel. Osób, które nie będą zaskoczone, że wieje, że pada, że śnieg a weekend przypada akurat w sobotę.

W górach staram się być przynajmniej raz w miesiącu szukając sposobu, aby w nie dotrzeć a nie powodu, by przełożyć wyjazd. Nie jest mi straszna żadna pogoda i warunki ;)

Jeśli lubisz góry, nie masz z kim jeździć, albo właśnie twoja niezawodna ekipa wybrała serial w TV to zapraszam. Bywam głównie w Karkonoszach i okolicach i myślę, że to dobra propozycja, aby wyskoczyć na 2 dni, poznać się i zgrać. Przy odpowiedniej ilości osób otwarty jestem na dużo dalsze podróże i dużo wyższe cele.

Nie interesuje mnie płeć, wiek itp. Góry to nie randka, tam liczą się chęci i gotowość to podejmowania wyzwań.

Zainteresowanych zapraszam

typ: szukam chętnych na wyprawę

schradl

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-25
Samochodem po Argentynie cz. II

Relacja z objazdu Argentyny wzdłuż Andów (Ruta 40), wszerz pampy (droga 25) i wzdłuż Atlantyku. Łącznie 5 430 kilometrów. Ponadto zwiedzanie Cordoby i Buenos Aires.

10-15
Nepal – nie tylko himalajskie szczyty

Nepal odwiedziłam w ramach dwumiesięcznej wyprawy po subkontynencie indyjskim. Nie zdobyłam żadnego ośmiotysięcznika – nie z takim bowiem zamiarem tam jechałam – chociaż nie miałam nic przeciwko temu aby na himalajskie szczyty popatrzyć. Jadąc do Nepalu, bardziej jednak aniżeli na wędrowanie po górach nastawiam się na poznanie architektury i sztuki Newarów.

10-12
Tajwan... z zapachem imbiru w tle...
01-10
Samochodem po Argentynie cz. I > ...
07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijo...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl