Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-05-20 22:03:31

tytuł Moja pierwsza ekspedycja - totalna otwartość na kierunki podróżnicze!!!

00izabela92

Część,
Mam 28 lat, jestem po studiach magisterskich o kier. Kognitywistyka, większość czasu / semestrów odbywałam za granicą - na wymianach, kolejno w Grecji, Portugalii i Estonii, następnie odbyłam 4 miesięczne praktyki absolwenckie w Holandii, do Polski wróciłam w marcu. Przed studiami i odrazu po liceum mieszkałam 3 lata w Hiszpanii, gdzie głównie zwyczajnie cieszyłam się życiem i podróżami.
Marzy mi się oderwanie od rzeczywistości, świata współczesnego i spędzenie przynajmniej paru miesięcy na ekspedycji w naturze; oszczędności, jakie posiadam starczyłyby mi na tani nocleg i wyżywienie, choć pozyskiwanie go z natury nie jest mi obce.
Nie znam się na tego typu wyprawach, w sensie nie wiem jak rozłożyć namiot, rozpalić ognisko, czy obronić się przed dzikim zwierzęciem - dlatego też szukam drużyny, z którą mogłabym się w tych marzeniach realizować. Towarzystwo ludzi wszechstronnych z pewnością byłoby przyjemne.
Urodziłam się 1 stycznia, więc chyba z natury kocham zimę, ale bardziej egzotyczne kierunki też mnie interesują, bardzo lubię zieleń, a więc dżungla brzmi fantastycznie, ale i pustynia również. W ogóle jestem dzieckiem natury ;) Szukam inspiracji.
Wyprawy o charakterze duchowym najbardziej spełniłyby moje oczekiwania.
Byłoby mi miło, gdyby fajna ekipa zechciała przyjąć pod swe grono nowego globtrotera, aktualnie nie mam żadnych zobowiązań i jestem otwarta na wyzwania kiedykolwiek planujecie kolejną podróż, a może fajnie byłoby ją zaplanować razem? Nie ukrywam, że chciałabym wyruszyć jak najprędzej.
Pozdrawiam serdecznie,
Iza
Tel 600-198-940

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl