Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-06-26 14:05:22

tytuł Bałkany Autostopem

rafcio16111992

Cześć

Wybieram się w podróż po Bałkanach z początkiem września na czas nieokreślony. Chcę zwiedzić Serbię, Albanię, Grecję i Bułgarię a jeśli się otworzą pozostałe kraje to również Bośnię i Macedonię.

Chcę się dostać z Polski do Belgradu pociągiem (jeśli już Węgry będę wpuszczać, jeśli nie to samolotem) a dalej kontynuować podróż autostopem (w miarę możliwości bo ludzie teraz się boją). Do zwiedzenia mam już na mapie zaznaczone kilkadziesiąt miejsc które chcę zobaczyć ale poza tym nastawiam się na spontan oraz na to co się przydarzy w drodze. Jak najwięcej noclegów pod namiotem, natomiast hostele tylko w ostateczności lub żeby naładować elektronikę.
Od towarzysza/ki oczekuję jedynie dobrego humoru, głowy pełnej marzeń i podróżniczego szaleństwa. Co do wieku to ja mam 27 lat więc myślę że w sam raz będzie jeśli masz 20-35 lat.

Wyruszyć chcę pomiędzy końcem sierpnia a najpóźniej 9 września a wyjazd (dla mnie) jest na czas nie określony, ponieważ w zależności od rozwoju sytuacji na świecie mogę pojechać dalej w świat (od marca miałem być w podróży dookoła świata).

Co do mnie to mam Zespół Touretta ale jeśli masz otwarty umysł to szybko sie przyzwyczaisz ;)

od 29 czerwca będę podróżował rowerem po Polsce także też zapraszam, akurat będzie okazja się poznać :)
Pozdrawiam

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl