Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-07-28 00:02:40

tytuł WYPRAWA SIERPNIOWA DO IRLANDII

mapak

Witam. Wraz z koleżanką planuje wyjazd do Irlandii w sierpniu tego roku na okres do max 14 dni ( 10-14 dni do ustalenia ). Najchętniej w terminie od 9 sierpnia do 19 ( lub 21 czy 23 sierpnia bo tak są loty powrotne ). Są liczne loty z wielu lotnisk w Polsce do Cork lub Dublina. Na miejscu wynajem taniego auta ( ok 100 zł lub nieco powyżej za dzień wynajmu ). W planie aktywna objazdówka do wyspie i poznanie głównych atrakcji Irlandii – głównie przyrodniczych ale i historycznych oraz odwiedzenie znajomych – zwiedzenie z nimi wybranych miejsc np. łatwych jaskiń itp. ( do ustalenia ) . Chcemy sporo zobaczyć ale i też trochę wypocząć od dnia codziennego. Noclegi pod namiotem i u znajomych ( po ustaleniu ). Wyżywienie robimy sobie sami w oparciu o zakupy w sklepach, od czasu do czasu w lokalnej knajpie by poznać smak irlandzkiego jedzenia i piwa. Koszt wyprawy szacuję w przypadku 10 dni ok 2 tys zł na osobę ( lot z dodatkowym bagażem ok 600zł, wynajem auta i paliwo ok 800zł, jedzenie, atrakcje i inne ok 600zł, noclegi gratis – wyjątkowo jakiś niedrogi camping ). Co do swojej osoby zwiedziłem już 46 krajów na całym świecie, pracuje jako przewodnik w turystyce więc podróże to mój żywioł. Lubię zawsze dobrze zaplanować wyjazd by być przygotowany na różne nieprzewidziane sytuacje; obecnie w okresie pandemii Irlandie można zwiedzać bez jakiś większych obostrzeń. Szukamy 1-2 osób najlepiej w wieku 20-40 kilka lat do uzupełnienia składu – głównie pod kątem podzielenia kosztów wynajmu auta i paliwa bo planujemy dużo jeździć a te koszty są największe w tym wyjeździe. Wylot ( ( mój z Katowic, koleżanki z Gdańska ). Potrzebny swój namiot, karimat, śpiwór, rzeczy osobiste. Szczegóły – Maciek tel 505224031, mapak@wp.pl zainteresowanych proszę o decyzję najlepiej nie później niż do 1-3 sierpnia.

typ: szukam chętnych na wyprawę

mapak

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl