Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-07-31 13:48:44

tytuł TNT... włóczęga 4x4 po Europie

Bo1

TERMIN: 13/14.08 - 06.09.2020 (stały, nie ulega modyfikacjom)
Mamy miejsce dla jednej osoby....Jedziemy na dwa samochody terenowe (jednak się udało :). Kładziemy nacisk na miejsca mało turystyczne, niezadeptane... Albania (Góry Przeklęte), Rumunia (Bucegi, Delta Dunaju), Bułgaria (Rodopy)... zwieńczeniem będzie Nemrut. Szukamy do naszej wspaniałej siódemki jeszcze (niezbędne - 3 tyg urlopu, aktywne prawo jazdy, poczucie humoru, bezkonfliktowość)
P.S. Jak już tu wielokrotnie wspominałam pisać nie lubię i nie mam na to zbyt wiele czasu....tak więc, albo mail: koma99@op.pl albo tel. 501050 737

typ: szukam chętnych na wyprawę

Bo1

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl