Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-09-08 20:57:34

tytuł EGIPT LISTOPAD

dolcevit

Mam 50 lat. Jestem singlem z Górnego Śląska. Szukam komunikatywnej i stabilnej emocjonalnie towarzyszki listopadowego budżetowego wypadu do Egiptu (Morze Czerwone) typu all inclusive z wycieczkami fakultatywnymi - taki ze mnie przyjemniaczek 😀. Jestem typem stabilnym i względnie wyciszonym, więc nie szukam osoby trunkowo - dyskotekowej.
Z góry uprzedzam, że - jeśli będę zainteresowany, to poproszę o Twój nr telefonu. Osoby, które nie mają zwyczaju nikomu go udostępniać powinny więc brać to pod uwagę.

typ: szukam chętnych na wyprawę

dolcevit

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl