Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2020-11-06 01:31:43

tytuł kaukaskie trio

matherhorn

Witam
Wirus świrus trwa ... ale wszystko co dobre ( I ZŁE ) kiedyś się kończy. Z nadzieją skończenia się w końcu tego szaleństwa poszukuję chętnych na objazdówkę kaukaską obejmującą trzy kraje regionu: Gruzja,Armenia,Azerbejdżan. Wiek bez znaczenia. Ja jestem 30+ i dogadam się z ludźmi w różnym przedziale wiekowym. Jestem z branży geograficznej, znam język rosyjski na poziomie umożliwiającym komunikację ( co w tym regionie jest bardzo przydatne), więc myślę, że byłbym dobrym kompanem takiej wyprawy. Bez nałogów, nie jestem konfliktowy, kompromisowy; otwarty na świat, ludzi, ciekawostki. Termin jak i inne szczegóły do wspólnego ustalenia. Oczywiście wiele zależy od rozwoju sytuacji epidemiologicznej oraz przebiegu konfliktu kaukaskiego o Karabach.
Zapraszam do korespondencji chętnych na fajną przygodę z pozytywnie zakręconym geoświrem : )

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl