Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-02-19 11:09:21

tytuł Chile, Boliwia, Peru. Argentyna - Nietypowa wyprawa do Ameryki Południowej. Kto chętny?

steve13

Poszukuję osób chętnych do zorganizowania niekonwencjonalnej wyprawy do Ameryki Południowej która może dostarczyć wielu niezapomnianych przygód.
Założenia wyprawy obejmują przelot do jednego z krajów (Chile, Boliwia, Peru, Argentyna - zależnie od promocji lotniczych). Optymalny okres to czas wakacji szkolnych, wyprawa na ok 5-6tyg.
Najważniejszym punktem wyprawy jest zrzutka na zakup na miejscu starego auta (max do 1000$, co przy 3-4 osobach nie powinno być wielkim kosztem na osobę) i eksplorowanie tym autem przepięknych krajobrazów Andów. Nastawienie głównie na eksplorowanie miejsc o pięknych walorach przyrodniczych, a nie miast. Noclegi darmowe na dziko.
Pomysł inspirowany materiałem przedstawionym w Top Gear Boliwia - polecam na Youtube ;) Zakup auta jest opcją zdecydowanie tańszą niż miesięczne wynajem auta z wypożyczalni, a sam fakt zakupu zapewne będzie się wiązał z ciekawymi przygodami ;)
Jeśli znalazłaby się większa grupa chętnych można zorganizować ekipę na 2 auta - będzie bezpieczniej w razie awarii gdy trzeba wziąć drugie auto na hol. Po zakończonej wyprawie auto można będzie sprzedać za niewielką kwotę lub podarować lokalsom.

Wiele razy szukałem tu chętnych na wyprawy i zawsze udawało się zgadać w parę osób. Tym razem liczę że też będzie podobnie.

Niniejsze ogłoszenie to tylko jedna z moich propozycji wyjazdu na lato, na innych ogłoszeniach proponuję alternatywne kierunki, zależnie od tego na jaki kierunek wyprawy znajdą się chętni.
Świat jest piękny i czeka na odkrycie. Szczególnie miejsca niepopularne i nie nastawione na turystykę.

typ: szukam chętnych na wyprawę

steve13

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl