Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-02-20 16:42:43

tytuł Tatry lato 2021

Marcin Podróże

Witajcie. Planuję latem tego roku wejście w Tatrach na Cubrynę najłatwiejszą drogą przez Hinczową Przełęcz. W razie dobrych warunków także na Mięguszowiecki Wielki. Droga jest całkowicie ,,turystyczna\", legalna po wpisaniu się do książki wyjść. Znam drogę bardzo dobrze, mam doświadczenie, wspinam się po Tatrach od wielu lat. Zapraszam Was, zbieram wesołą ekipę z prawdziwie górską duszą, bez wyścigów, bez poganiania się nawzajem, po prostu na świetną przygodę.

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl