Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-02-23 13:05:33

tytuł AMERYKA POŁUDNIOWA 4X4 ok. kwietnia 2023r.

remigiusz77

Witam.
Od lat myślę o przejechaniu wzdłuż i wszerz Ameryki Południowej własnym samochodem 4x4. Samochód jaki posiadam to Nissan Patrol GR Y61 w którym jechał bym z żoną i dójką dzieci.
Fajnie by było gdyby ktoś jeszcze mając takie marzenie dołączył się swoim samochodem do tej wyprawy. Na dwa, trzy auta zawsze raźniej. Oczywiście jeśli będzie jeszcze taka możliwość, bo patrząc na to co się dzieje to raczej opuszczanie własnego kraju będzie bardzo ograniczone, żeby nie mówić nie możliwe dla większości ludzi na Ziemi. No ale miejmy nadzieję, że jeszcze w tym 2023r. by się to udało.
Mój nr tel. to 606 976 811. Kto ma, miał takie plany to proszę dzwonić. Pozdrawiam.

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl