Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-04-05 14:49:22

tytuł wyjazd w świat, do \

se

Cześć.
Chciałbym jesienią wyjechać na kilka miesięcy a może i dłużej , gdzieś :), za pomocą opcji https://wwoof.net/ .
Może jest tu osoba zainteresowana do spędzenia w ten sposób przyszłej jesieni, zimy?.. lub w podobny, tam gdzie ciepło i jest sensowny cel. Co jeszcze, kierunek/kraj dowolny, raczej myślę że w tym czasie będę zmieniał farmy/miejsca, aby podglądnąć różne rozwiązania.

I coś jeszcze :) trochę nietypowo.
Poszukuję osoby do konwersacji online w języku angielskim, mój poziom B1. Wiadomo im lepszy angielski tym więcej korzyści.
Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.

typ: szukam chętnych na wyprawę

se

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl