Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-05-01 09:20:41

tytuł Kosowo 3-7 Czerwca - Góry Przeklęte

Nastusia

Cześć! Szukamy z koleżanką towarzyszy na tripa do Kosowa. Głównym celem są Góry Przeklęte. W związku z tym szukam osób 25-35 lat lub aktywnych, bez leku wysokości. Fajnie by było gdyby ktoś miał prawko + auto. Chcemy zebrać 7-8 osób. Wstępny plan to wyjazd 2 czerwca po pracy i powrót 7 w nocy. Na powrocie w zależności od trasy można by było spędzić jeden dzień na wybrzeżu w Chorwacji albo nad jeziorem Ochrydzkim.

typ: szukam chętnych na wyprawę

Nastusia

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl