Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-06-06 08:29:39

tytuł RUMUNIA ! BAŁKANY !

stiv

Szukam 1-2 osób-podróżników chętnych na wspólną wyprawę objazdowo-krajoznawczą na Bałkany.Czas wyprawy 2-4 tyg.Wyjazd z Gdanska 1 lub 2 lipca.Spanie,gotowanie w camperku,postoje raczej na dziko.W planie przejazd przez Ukrainę/w zależności od sytuacji/ na Rumunię/Sapanta,wioski polskie,trasa transforgarska,zamek Drakuli,przełom Dunaju/ i dalej do uzgodnienia.Zainteresowanych proszę pisać na maila stefan.51@wp.pl... POZDRAWIAM!

typ: szukam chętnych na wyprawę

stiv

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl