Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-06-09 09:25:49

tytuł BAŁKANY ! RUMUNIA !

stiv

BAŁKANY !!

treść:
Dzień Dobry !!
Planuję podróż na Bałkany.Mam mini campera-renault Master /najmiejszy/-3 osobowy z możliwością spania.Wyposażony jest w sprzęt campingowy. Mój plan jest wstępnie taki - wyjeżdżam ok.30 czerwca na Ukrainę,parę dni pobyt w miasteczku Busk/ok.40 km od Lwowa/u rodziny /- potem jadę na Zakarpacie /geograficzne centrum Europy/ i wjeżdżam na Rumunię dalej Bułgaria lub Serbia,może Grecja - wszystko dalej do ustalenia.Chętnie zabrał bym z sobą 1-2 osoby.Rumunię i Ukrainę objechałem tym samochodem w lipcu 2019.Jeżeli moja propozyja kogoś z podróżników zainteresuje pdaję adres email- stefan.51@wp.pl szukać na facebooku - Stefan Czerwiński - mieszkam w Gdańsku.

Pozdrawiam

typ: szukam chętnych na wyprawę

stiv

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl