Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-06-12 23:15:45

tytuł USA : tydzień NYC i 2 tygodnie Zachodnie wybrzeże ( miasta + parki)

packaging@op.pl

witam, zakładając , ze po święcie 4go lipca Stany się otworzą jedziemy ( 2 osoby) do USA, głownie zwiedzamy, tydzień NYC oraz 2 tygodnie Zachodnie Wybrzeże. Trasę chcemy mniej więcej z modyfikacjami przyjąć z Biura Travel Esscape, Zakładamy niski, ale też i rozsądny budżet ok. 12 tys /osoba
obecnie z uwagi na fakt, ze USA sa zamkniete koszty rezerwacji są nizsze
szukamy 2 dodatkowych osob, aby rozłożyc koszty wynajętego auta, noclegów i wejsc do Parków

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl