Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-07-18 16:29:52

tytuł USA Cross od Los Angeles po Nowy Jork

kosa005

Szukam chętne osoby do podróży po USA z kiribati club. Blisko 10000 km z zachodu na wschód, a po drodze zobaczymy wszystko co najciekawsze: wybrzeże Pacyfiku, Park Narodowy Yellowstone, szalone Las Vegas, tysiącletnie sekwoje, kaskady Niagary i głowy prezydentów wyrzeźbione w skale, Wielki Kanion Kolorado, spotkamy mormonów z Salt Lake City, Chicago i wieżowce Manhattanu i wiele innych. Podróż wynajętym samochodem.

Mogę również dołączyć do innych grup w ramach podróży z biurami podróży.

Na chwilę obecną czekamy na otwarcie się USA dla Europy, a więc zaplanujmy coś razem :)

typ: szukam chętnych na wyprawę

kosa005

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl