Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-07-20 00:13:50

tytuł Wyprawa POCZĄTEK SIERPNIA 2021

Alex1980

Witam.
Moje poprzednie ogłoszenie zwierało zbyt mało informacji, dlatego też zamieszczam następne.
1. Szukam fajnego towarzystwa na wspólną wyprawę.
2. Ukraina, to kraj w miarę bezpieczny.... w miarę, to znaczy, że, na tyle mało, że boję się tam pojechać w pojedynkę, a na tyle bezpieczny że chcę tam wrócić. Bo zaznajomiłem i zakochałem się w tym kraju w ub roku. Podstawowa zasada wyjazdu. WSZYSCY W KUPIE, choćby w .... Bezpieczeństwo jest najważniejsze, i to jest priorytet tego wyjazdu. Jak nie akceptujesz, nie czytaj dalej tego ogłoszenia!!!
3. Wyjazd: około 3-7 sierpnia 2021. Przejazd pewnie na 2 razy, z noclegiem w Korostieniu. (Holet Koliba- bardzo fajny, ze świetną restauracją, czynną do północy). Mogę też, ten dystans przejechać na raz, ale to trzeba poprzedzić odpowiednim przygotowaniem. (wcześniejszy wyjazd, zaklepanie hotelu w ciemno.. etc...)
4. Miejsce docelowe: Zatoka, taka miejscowość, podobna do naszej Jastrzębiej Góry, około 60 km na zachód od Odessy.
5. Plan wycieczki, trochę zwiedzania, trochę wylegiwania się na plaży. Trochę mniej lub więcej, zależnie od towarzystwa. Dostosuję się.
6. Koszty. Adekwatnie do ilości osób uczestniczących w imprezie. Paliwo wspólnie... Reszta, każdy jak chce. Ale hotel powinien być wspólny... więc jednomyślność w tym zakresie jest wymagana, moje możliwości 50-210 pln za noc, więc w razie potrzeby się mogę dostosować do towarzystwa. Jedziemy moim autem Golf 4 Kombi 1,9TDI, podczas poprzedniego wyjazdu nie byłem zatrzymywany nawet 1 raz.
Co do mnie i mojego doświadczenia, to potrafię jeździć. Ponad 1 000 000 za mną. Prawie wszystkie rubryki wypełnione w blankiecie Prawa Jazdy, oczywiście jak ktoś z was będzie chciał jechać, to też nie ma problemu.
7; BEZWZGLĘDNIE: Proszę żeby żadne gwiazdy do mnie nie pisały. Mam dziewczynę, i na razie nie zamierzam zmieniać tego stanu. Jak nie stać Cię na taki wyjazd, i nie jesteś w stanie sponsorować sobie wyjazdu. To nie jest wyjazd matrymonialny. Jak chcesz, napisz do Rolnik szuka żony...
8. Polecam Wam ten kraj z całego serca. W Lipcu 2020, spędziłem tam 9 dni, w towarzystwie mojej mamy, bawiła się świetnie, ja również. Ogólnie, to dla tych, którzy nie mieli okazji odwiedzić tego pięknego kraju, napiszę tylko trzy słowa: Warto.Ukraina uzależnia.


AKTUALIZACJA 21 07 2021. W moim samochodzie jest już komplet pasażerów. Jak ktoś chce dołączyć to zapraszam wraz z drugim pojazdem. Wyprawa w większej grupie to gwarancja lepszych cen za hotel. Oczywiście po dotarciu na miejsce nie musimy wszyscy się razem trzymać. Pozrawiam Bartek.

typ: szukam chętnych na wyprawę

Alex1980

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl