Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-09-05 21:29:33

tytuł 25,26.09 Szklarska Poręba i okolice - kobiety

Gośka

Plan jest taki zeby pojechać w dniach 25, 26.09 w Sudety Zachodnie. Szklarska Poręba, Skalne Miasto, Janowice Wlk, Swieradow moze tez być Wyjazd z osobą miłą, niekonfliktową, skłonną do kompromisów. Do ekipy może dołączyć płeć męska, ale tylko wtedy jesli sklad będzie obejmował w sumie dwie kobitki. Jestem osobą, która bardzo spokojnie przemierza szlaki, bez biegania i popisywania się kondycją. wyjazd jest w małej grupie mieszanej płci z roznych okolic.Zakłada zeby razem wyjsc na szlak, ale dojazd, baza noclegowa nie musi odbywać się grupowo (ale moze;))

typ: szukam chętnych na wyprawę

Gośka

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl