Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2021-09-13 23:17:50

tytuł Meksyk ok. 2-3 tygodnie

natalia04

Hej,
szukam chętnej osoby/osób na wypad do Meksyku (nie Jukatan, ewentualnie krótko, bardziej okolice stolicy plus Chiapas) na około 2-3 tygodnie, najlepiej w wieku 30-45 lat, ale niekoniecznie. Kogoś lub kilku osób, które chcą "wycisnąć" z wyjazdu jak najwięcej, lubią intensywne zwiedzanie zarówno miast i zabytków, jak i przyrody, lekkie trekkingi itp. :) Wyjazd pod koniec roku (może być w okresie świąt), początek kolejnego roku lub później. Spotkanie osobiste i ustalenia oraz wspolna organizacja. Zapraszam do kontaktu osoby, które są zdecydowane na taki wyjazd.
Pozdrawiam serdecznie

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl