Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2022-01-09 21:36:13

tytuł SZUKAM KOLEŻANKI

Gocza

Szukam koleżanki na wyjazd do Gruzji w dniu 18 czerwca, na 14 dni Wyjazd indywidualny tylko we 2-3 osoby . Kupujemy bilety lotnicze, rezerwujemy noclegi, poruszamy się głównie marszrutka , ale nie wykluczam wynajmu samochodu na jakąś dłuższą wycieczkę Główne atrakcje to Vardzia , Batumi i Tbilisi skąd można robić wypady np na Gruzińską Drogę Wojenną, ,Dawid Garedża, Valszownia Całkowicie orientacyjny czas przejazdu to cena lotu do 1000 zł noclegi i przejazdy ok 1000 zł i wyżywienie od 500 do 1000zł ( jak kto lubi :) ) .Jeżeli chodzi o ceny biletów to obecnie wyjazd z Gdańska ale może koło maja otworzy się Warszawa Bardzo proszę o kontakt osoby naprawdę zdecydowane .

typ: szukam chętnych na wyprawę

Gocza

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl