Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2022-05-09 23:48:32

tytuł Azja autem Lato 2022 miesięczna wyprawa Turcja Gruzja Armenia Iran

steve13

Szukam osób chętnych do dołączenia do mocno-niskobudżetowej wyprawy autem po Azji. W lipcu planuję wybrać się razem z córką (12lat) na ekspedycję do bliskiej Azji - Turcja/Gruzja/Armenia lub ewentualnie Iran (jeśli ten zrezygnuje z drogich testów covidowych).
Mile widziane osoby z dziećmi, bo moja córka ucieszyłaby się z towarzystwa rówieśników.
Jeśli znajdzie się więcej chętnych można zorganizować wyjazd na 2 auta.
Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze wyprawy zajrzyj na wideorelacje z naszych poprzednich wyjazdów (pokazujących charakter naszych wypraw i warunki na jakie trzeba się nastawić;)
https://www.youtube.com/watch?v=S0osUDE9V64
https://www.youtube.com/watch?v=88D_CoJHpzk

Wiele razy szukałem tu chętnych na wyprawy i zazwyczaj udawało się zgadać w parę osób. Tym razem liczę że też będzie podobnie.

Główne założenia wyprawy:
-Okres wyjazdu 2-31 lipiec
-Mocno niskobudżetowa ekspedycja na wschód z noclegami w górach lub na dzikich plażach pod namiotami, ewentualnie w górskich chatkach pasterskich.
-Nastawienie na podziwianie dzikiej przyrody, NIE miast ani pseudoatrakcji tzw masowej turystyki.
-Budżet wyprawy powinien być śmiesznie niski jak na czas i dystans do pokonania. Koszty wyjazdu dzielone na uczestników (w zasadzie do kosztów zaliczają się głównie koszty paliwa LPG + ewentualne opłaty za płatne drogi których i tak będziemy się starać unikać).
-Zapas żywności zabierany ze sobą do bagażnika (przyda się w miejscach oddalonych od cywilizacji)

Jeżdżąc z noclegami na dziko podróżuje się za pół darmo, a i mnóstwo przygód jest w gratisie.
Świat jest piękny i czeka na odkrycie. Szczególnie urzekające potrafią być miejsca niepopularne i nie nastawione na turystykę.

Zapraszam do kontaktu mailowego:
steve13@o2.pl

typ: szukam chętnych na wyprawę

steve13

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl