Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2022-06-21 21:23:16

tytuł Wokół Polski

eduardog

Witam podróżników indywidualnych. Planuję w Lipcu tego roku/II połowa/podróż turystyczną wokół Polski /około 3 tygodnie własnym samochodem Transit przystosowanym do takich podróży wyposażonym w łózko do spania, kuchenkę gazową 2 palnikową, zlewozmywak, lodówki turystyczne i magazynek na żywność. Poszukuję jednej osoby /mężczyzna z prawem jazdy w wieku 50 do 70 lat w dobrym zdrowiu i lubiącym tego typu zwiedzanie Polski. Proponowana trasa wiodła by od Tarnowskich Gór przez pogórze do Soliny a potem wschodnią ścianą przez Mazury aż do wybrzeża do Zalewu Wiślanego a następnie pobrzeżem Bałtyku do Świnoujścia i terenami zachodniej Polski dojechać do Karkonoszy/Kudowa/i do miejsca startu. Po drodze zwiedzanie atrakcyjnych terenów i miejscowości, kąpiele itp. Opracowana trasa nie jest sztywna -można ją modyfikować. Zgrubnie licząc do przebycia jest około 3500 km. Kto jest zdecydowany na odbycie takiej eskapady? Zapraszam. Zaznaczam że mam doświadczenie w zwiedzaniu Polski i Europy. Byłem w tym samochodem na Mundialu 2018 roku w Rosji, w 2019 roku na II europejskich igrzyskach w Białorusi a w 2016 roku objechałem wokół Skandynawię. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiadam -tel.502122092

typ: szukam chętnych na wyprawę

eduardog

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl