Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2022-07-17 16:04:32

tytuł SZUKAM CHĘTNYCH NA RÓŻNE WYJAZDY

dolcevit

Towarzysza podróży, w miarę możliwości, trzeba szukać cały rok ( nawet jeśli nie mamy jeszcze skrystalizowanych planów) a nie z łapanki miesiąc przed wyjazdem. Wtedy wiemy, czy jest możliwy satysfakcjonujący kontakt z kimś, gdy już dotrzemy do celu. Wtedy dużo większe prawdopodobieństwo, że na miejscu nie będzie traumy czy horroru.
Mam 52 lata, mam opinię dobrego rozmówcy i kompana. Mieszkam w okolicach Katowic. Poszukuję partnerów do wypadów w basen Morza Śródziemnego,Czerwonego, ale dalej też mogę pojechać. Kontakt z ciepłym morzem to warunek konieczny każdej mojej podróży. Rozważę Wasze propozycje dołączenia się i mogę zaproponować własne. Jestem raczej urlopowiczem niż podróżnikiem, co nie znaczy, że ograniczam się do plaży i kafejek; zwiedzanie jednak nie powinno zdominować wypoczynku. Nie jestem zainteresowany żeglarstwem, wspinaczką itp. pomysłami niszowymi.
Wolne terminy na wyjazdy w tym roku: pierwsza połowa sierpnia, od 15 września do końca roku.

typ: szukam chętnych na wyprawę

dolcevit

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl