Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2022-09-17 07:35:28

tytuł Listopad 04-13 czyli jesienne wygrzewanie się w Maroko

drepta

Planuję kolejny wyjazd a że 11 listopada jest dniem wolnym to dlaczegotego nie wykorzystać i pojechać do ciepłego Maroka. Bilety przez Włochy w cenie ok 400zł. Chętne 2 dziewczyny 40 + z tym że dobrze się bawimy z towarzystwem w różnym wieku i płci . Nastawienie na : riady, transport lokalny i bycie jak najbliżej przyrody, street food i podglądanie lokalnych mieszkańców. Główne punkty to Marakesz, Essouira,Pustynia, Z względu że jest to muzułmański kraj towarzystwo męskie miło widziane , w grupie kobiet też sobie poradzimy. Jest to drugi mój wyjazd do Maroka za mną już planowanie ponad 6 wyjazdów z ludźmi z forum zawsze było super . Bilety jeszcze niekupione lecz urlop już zaakceptowany.

typ: szukam chętnych na wyprawę

drepta

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl