Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2022-11-12 21:24:22

tytuł 2023..4X4 wschód czyli Iran lub azja centralna lub południe czyli Tunezja

piotrmas

tymczasem bardzo orientacyjnie w zależności od chętnych i czasu plany są na te kraje.
Ponieważ Rosja już nie i pewnie jeszcze długo nie posłuży jako korytarz tranzytowy to skręcamy na południowy wschód. termin raczej polowa sierpnia do konca wrzesnia. kolejna wyprawa na zasadzie podziału kosztów . Dwa nissany Patrol . mamy jeszcze dwa wolne miejsca. szczegóły i opcje (a jest ich dużo) dla zainteresowanych .

typ: szukam chętnych na wyprawę

piotrmas

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl