Konkurs FOTO "Magia Azji! " rozstrzygnięty!
Teraz już nikt nie pozostanie obojętny na urok kolebki najstarszych cywilizacji ? Użytkownicy Globtrotera mają okazję podziwiać nie tylko wspaniałe krajobrazy, ale i niesamowite portrety!

Przyznajemy, że jury konkursu trudno było zdecydować czy tematykę konkursu lepiej oddają pełne emocji twarze czy też widoki, które nie przestają się śnić nawet po wizycie w Azji …

Podejmując decyzję o wyłonieniu trójki zwycięzców oraz przyznaniu dwóch wyróżnień staraliśmy się popatrzeć na zgłoszone przez Was prace oczami kogoś, przed kim dopiero wizyta na tym magicznym i jakże zróżnicowanym kontynencie. Staraliśmy się odnaleŸć zdjęcia, które przykuwają wzrok na dłużej nie tylko dzięki talentowi i dobremu warsztatowi fotografa, ale także dzięki umiejętności zamknięcia w kadrze ulotnej magii, która towarzyszy każdej podróży po Azji.

Nagrody główne:


MIEJSCE I, Autor:JaduMIEJSCE II, Autor:ColmarMIEJSCE III, Autor:Suave
Wyróżnienia: zestawy podróżnika ufundowany przez TravelChannel składający się z: plecaka, wtyczki podróżnej, czołówki oraz książki Wydawnictwo Bezdroża "Paragon z podróży" autorstwa Bartka Szaro i Patryka świątka

Autor:OlgikAutor:Kasy1

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział!

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies